Filmové nášlehy: Kafé a cigára

Ahoj,
rád bych Vás za sebe a celou Českou asociaci studentů adiktologie pozval na na již třetí Filmové nášlehy, které se uskuteční 23. února od 18 hodin v Akademickém klubu 1. LF UK.
Na programu bude film Kafe a cigára, jako hosti budou přítomní Mgr. Aleš Kuda, odborník na prevenci relapsu a doc. MUDr. Eva Králíková, Ph.D. odbornice na problematiku závislosti na tabáku.
Po filmu bude klasicky následovat diskuze cca na hodinu, tentokrát rozdělena na dvě části. První bude vést Mgr. Kuda o tématech souvisejících s relapsem a druhou doc. Králíková o tématech souvisejících s tabákem.
Bližší info k filmu – Kafe a cigára je několik krátkých filmů, tvářících se dohromady jako hraný film (nebo obráceně). V každé části vystupuje několik postav, které posedávají, popíjejí kafe, kouří cigarety a debatují o tak různých tématech, jako jsou například nanuky s kofeinem, Abbott & Costello, záhady kolem Elvise, správná příprava čaje, vynálezy Nikoly Tesly, fiktivní rocková kapela SQÜRL, Paříž 20. let a použití nikotinu jako insekticidu… Co se týče obsazení, jedná se o extrémně eklektickou partu výjimečných herců a muzikantů, představující stejně eklektickou sbírku podivínů.
http://www.csfd.cz/film/162853-kafe-a-cigara/prehled/

Budeme se na Vás těšit


Černý Matěj
Vedoucí filmové sekce ČASA z.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *