Kandidáti do Předsednictva! Máme dalšího kandidáta!

Kandidatura – Volby předsednictva 2017

Zde jsou naši kandidáti:

P021557

Kristýna Fišerová

3. ročník, prezenční forma

Pozice: předseda

Ahoj! Jsem Kristýna Fišerová a ráda bych kandidovala na pozici předsedkyně. Letos nastupuji do třetího ročníku bakaláře, takže se mi to zdá skoro neuvěřitelné, že to tím pádem jsou už dva roky, co jsem se na seznamovacím kurzu v Dobronicích potkala s Aničkou Vondrovou. Což vlastně i nastartovalo moje nadšení a aktivitu v asociaci.

Během minulých dvou let jsem se snažila zapojovat do chodu asociace – organizačně i přímou účastní na akcích. Snažila jsem se, abych byla členem a člověkem, na kterého se dá spolehnout, který má ale i vlastní nápady a energii na ně.

Je pro mě důležité, abychom propagovali náš obor, ale taky aby tady asociace byla pro studenty a přinášela jim nabídky, možnosti se realizovat i se jen potkávat ve volném čase. Jako předseda bych chtěla udržet to, co se asociaci povedlo zavést a pokračovat v tom. Také bych se ale chtěla zaměřit na to, aby měl každý člen možnost se zapojit a cítil se součástí. To pro mě znamená i častější a živější komunikaci, nebo třeba více akcí jako Adi-pivo. Mou velkou výzvou je také navázání spolupráce s dalšími organizacemi a neustálá propagace oboru.

Budu ráda, pokud mi skrze volby dáte vaši důvěru a možnost se do toho společně pustit.

 

17621979_10208178856539426_8541660392388558022_o

Kateřina Rokosová

2. ročník, prezenční forma

Pozice: Místopředseda

Jmenuji se Kateřina Rokosová a studuji 2. ročník bakalářského studia adiktologie.

O tomto oboru jsem se dozvěděla až na stránkách 1. lékařské fakulty ve dvaceti letech a myslím, že je to pravdu škoda. Hned jsem si našla facebookové stránky, které mě navedly na stránky kliniky adiktologie, které jsem si s vášní začala pročítat. Bohužel to nemohu říci o stránkách na facebooku, které nejsou aktualizované. Chtěla bych se postarat o to, aby se studenti středních škol pozastavili nad studiem adiktologie právě díky facebookovým stránkám, aby je zaujaly a díky nim se zajímali dál.

Po domluvě se správkyní stránek už s několika studenty vymýšlíme nápady na jejich vylepšení a doufáme, že je brzy budeme moci zrealizovat. Domnívám se, že v dnešní době většina mladých lidí shání informace právě na facebooku. Využila bych své tutorské funkce a mohla bych propojit informace s 1. ročníky adiktologie a šířit tak povědomí mezi „přáteli“ uživatelů, kteří stránku sledují.

Větší zájem o adiktologii a více středoškolských uchazečů o studium zlepší samozřejmě i kvalitu oboru. Pevně věřím, že se adiktologie dostane do povědomí více a více lidem, kteří si ji zamilují tak jako já.

Jako člen předsednictva bych ráda propojila své nápady s ČASOU a s její pomocí více šířila povědomí o našem krásném oboru. Také bych stála o podílení se na akcích pro studenty či veřejnost a jako tutorka bych se snažila studenty více zapojovat.

AJ_volby

Anna Jarmarová

3. ročník, prezenční forma

Pozice: Místopředseda

Ahoj! Jmenuji se Anna Jarmarová a jsem studentkou 3.ročníku prezenční adiktologie. Ráda bych se stala místopředsedkyní spolku.

Letos jsem pracovala na benefičním kalendáři 1.LF na podporu studentských spolků a tím odstartovala vášeň zapojovat se do zajímavých projektů, které mi studium adiktologie přináší.

Spolupráce s 1. lékařskou fakultou je zajímavou nabídkou pro všechny studenty. Jsem odpovědnou osobou pro komunikaci s fakultou a proto mohu studentům nabídnout spoustu zajímavých akcí, na kterých mohou spolupracovat.

Chtěla bych studentům nabídnout příležitosti a možnosti, při kterých se mohou více angažovat ve svém oboru, poznat spoustu zajímavých lidí a zároveň se sebevzdělávat. To znamená více akcí pro studenty adiktologie – besedy, možnosti účasti na konferencích, propagace adiktologie na zajímavých akcích jako je Den Zdraví nebo Gaudeamus.

Zároveň jsem se pustila do tvorby ČASÁku a společně s šéfredaktorkou Terkou Královou vymyslela nový koncept. Naší snahou je dostat ČASÁk do podvědomí nejen studentů adiktologie. Na pozici místopředsedkyně chci zajistit především lepší propagaci oboru, ale také možnost zajistit studentům zajímavé nabídky, ať už spolupráce, vzdělávání či práce v oboru.

 

Kandidátky jsou již uzavřeny. Děkuji Týně, Kátě a Aničce za jejich zájem a aktivitu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *