Pravidla lži

Ahoj,

v polovině prosince (konkrétně 12.) se v Akademickém klubu 1. LF UK uskutečnily první Filmové nášlehy  tohoto akademického roku. Na programu jsme měli film Pravidla lži, který je zasazen do prostředí terapeutické  komunity. Více informací o filmu naleznete na ČSFD http://www.csfd.cz/film/223906-pravidla-lzi/prehled/.

Pozvání na akci přijala PaeDr. Martina Richterová Těmínová z neziskové  organizace SANANIM v jejíž terapeutické komunitě se film hojně inspiroval a v Němčicích se i částečně natáčel. Přikládám zajímavý článek http://jindrichohradecky.denik.cz/z-regionu/pravidla-lzi-nelhala-natacela-se-primo-v-realite-20140913-q8zm.html.

Na akci dorazilo 12 natěšených diváků, jsme rádi, že přišli i studenti z jiných oborů, kteří jsou samozřejmě na našich akcích vítáni. Díky tomuto počtu jsme mohli následnou diskuzi pojmout trochu netradičně a to v rámci terapeutického kolečka. Diskuze byla úžasná a věřím, že se akce všem zúčastněným moc líbila.

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na příští Filmové nášlehy o kterých vás budeme samozřejmě včas informovat.

Ještě jednou moc děkuji PaeDr. Martine Richterové Těmínové, všem účastníkům i Akademickému klubu 1. LF UK za  možnost uskutečnění akce.

 

img_2395 img_2396 img_2398 img_2402

Vedoucí Filmové sekce ČASA z.s.

Matěj Černý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *