Propagace studia adiktologie na středních školách

Studuješ adiktologii? A to je jako o čem?“ Tahle otázka je už oposlouchaná a nás prostě přestala bavit. V týmu ČASA jsme se shodli, že je na čase našemu oboru udělat jméno a vytvořit projekt na propagaci studia adiktologie na středních školách. Rozhodli jsme se, že navštívíme střední školy, na kterých jsme například studovali my a studentům maturitních ročníků adiktologii představíme. Nebojte se kontaktovat i jiné školy.

Pro tuto práci ve třídě byl vytvořen manuál k propagaci studia, který bude fungovat jako návod. Manuál obsahuje veškeré obecné informace o závislostech a veškeré informace spojené se studiem adiktologie.

Avšak jediné, co nám prozatím chybí, jste VY! Potřebujeme studenty adiktologie, kteří by byli ochotni přijít na dvouhodinové „školení“ ohledně manuálu a kteří by dobrovolně jeli na svou střední školu, kterou nejdříve kontaktujete vy sami a domluvíte se na přesném datu konání akce. Pak už je to jen na vás, kolik do toho dáte energie, abyste ukázali, že studovat adiktologii je prostě více než super.

Pokud máte zájem propagovat náš obor, napište nám email na addictology.student@gmail.com do 15. listopadu 2015.

V emailu nesmí chybět: vyplněný předmět – Propagace na školách, dále jméno, příjmení, ročník a forma studia, na kterou školumáte v plánu jít (informace, kterou potřebujeme vědět, abyste nekontaktovali dva stejnou školu). Následně sami kontaktujete školu a domluvíte si datum, které mi pošlete (pro zmapování všech termínů, po skončení všech vašich přednášek bychom se krátce sešli a řekli bychom si co do dalšího roku změnit, co vás pomohlo, co chybělo).

Budeme rádi, když se k nám přidáte!

 

Barbora Šťastná

vedoucí projektu „Propagace studia adiktologie na středních školách“

pohled2.maly3213-pohled3