Oslava 10. výročí oboru adiktologie, 15. let časopisu a 0. ČASA

Česká asociace studentů adiktologie uspořádala oslavu výročí 15 let vydávání časopisu Adiktologie a 10 let studijního oboru adiktologie. Zároveň představila svoji studentskou organslavnostní rozkrojení dortůizaci.
Účastníci měli tu čest dozvědět se něco o dřívějších létech časopisu Adiktolgie v podání profesora Michala Miovského, proděkana 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Anna Vondrová, předsedkyně ČASA, z.s. prezentovala společně s místopředsedkyní asociace Lenkou Richterovou studentskou organizaci.
Po přestávce následovala neformální část, s divadelním představením na téma vzniku studijního oboru a časopisu. Vše vyvrcholilo slavnostním rozkrojením tří dortů.
Studenti připravili skvělé občerstvení včetně řízečků, buchet, chlebíčků atd. každý udělal co bylo v jeho silách a tak se sešlo mnoho dobrot, což účastníci akce velmi oceňovali.

Divadelní představení bylo zahrané s lehkou nadsázkou, s chutí a nadšením, aktéři i diváci měli skvělý pocit. Ze všech stran zaznívalo: „Byl to skvělý večer, děkujeme!“
Moc děkujeme všem, kteří se na vydařené oslavě podíleli i těm kteří přišli!

slavnostní rozkrojení dortů 2představení ČASAdort ČASA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *